{ hello@andalestudio.com }   { andalestudio }    { Andale Studio }

Wszystkie prawa zastrzeżone © Andale Studio

Stronę stworzono wykorzystując super moce i mocną kawę

{ andalestudio@gmail.com }        { andalestudio }          { Andale Studio }

{ andalestudio@gmail.com }        { andalestudio }          { Andale Studio }

Twoja strona internetowa jest kamieniem węgielnym komunikacji cyfrowej dla Twojej marki. Powinna być nie tylko wizytówką, ale przede wszystkim cyfrowym doświadczeniem, które angażuje użytkowników i zachwyca intuicyjnymi rozwiązaniami. 

Specjalizujemy się w tworzeniu pięknych stron internetowych, które zachęcają klientów do działania.

 

WWW ¡ándale!

{

{

{

Responsywny layout

 

Obecnie ponad 60% ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych.  Responsywna strona, która  dobrze wyświetla się na każdym urządzeniu pomaga docierać do nowych użytkowników.

SEO friendly
 

Pozycjonowanie stron internetowych zapewnia wiele emocji. Bo po co mieć stronę kiedy nie widać jej w wyszukiwarce. Wiemy jak zbudować Twoją stronę abyś mógł znaleźć się na szczycie … wyszukiwarki.

Niezawodny hosting

 

Nasz hosting jest wyjątkowy i różni się od tradycyjnego hostingu oferowanego przez innych dostawców. Nie musisz martwić się
o zmiany, ataki wirusów czy utratę danych.
Twoja strona jest z nami bezpieczna.

Pełna edycja CMS

 

Zmiany na stronie ? Nie musisz znać się na serwerach FTP, kodowaniu ani nic instalować. Wszystko to zrobi za Ciebie nasz Panel CMS - po prostu przeciągnij i upuść elementy dokładnie tam, gdzie chcesz, żeby się znalazły.
Koniec z nudną konfiguracją serwera.

Nowoczesny design

 

Ładnym żyje się łatwiej. Również w sieci. Możemy stworzyć dla Ciebie przyciągające wzrok grafiki oraz skuteczny systemy identyfikacji, który wzmacniają przekaz
i zaangażuje użytkowników.  

Super ceny

 

Grafik? Programista? Hosting? Domena? Nie mamy stacjonarnego biura, nie płacimy czynszu, nie zatrudniamy pracowników i nie marnujemy setek godzin na dojazd do pracy. Dzięki temu mamy najlepsze ceny.

Nie lubimy marnować Twoich pieniędzy. 

Czemu jesteśmy ¡ándale!

{

W Andale Studio nie kodujemy stron internetowych. Kreujemy cyfrowe doświadczenia i budujemy wizerunek Twojej marki w sieci. Tworzymy miejsce, w którym potencjalny klient poznaje Twoją firmę i wyrabia sobie o niej zdanie.
To właśnie w tym momencie zapada decyzja, czy skorzysta on z Twoich usług czy poszuka innej oferty. Nie pracujemy standardowo. Dla nas, każda witryna to nie tylko tysiące linijek kodu. To projekt tworzony w oparciu o znajomości najnowszych trendów, badania User Experience i analizę SWOT Twojej marki.

Pamiętamy, że strona internetowa to Twoja wizytówka, która pracuje dla Ciebie każdego dnia.

 

FAJNIE MIEĆ FIRMĘ
Z TRADYCJAMI, ALE NIE BĄDŹ

DINOZAUREM SIECI.

Nie ważne, czy jesteś na rynku od lat, czy dopiero zaczynasz. Warto zadbać o dobry wizerunek. Możemy stworzyć dla Ciebie intuicyjny interfejs, przyciągające wzrok grafiki oraz skuteczny systemy identyfikacji.

Nie myl bycia oldschool z byciem cool!

NIE MAMY DLA CIEBIE
 
PRZYKRYCH  NIESPODZIANEK.

Nasz proces twórczy opiera się o metody, które doskonaliliśmy przez wiele lat. Będziemy ściśle współpracować z Tobą, aby określić jasne cele projektu i wybrać najskuteczniejsze sposoby ich osiągnięcia. Pracujemy w oparciu o przejrzyste i jasne zasady. Bez ukrytych gwiazdek i zapisów małym drukiem.

Lubimy być dumni ze swojej pracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Chcesz być ¡ándale! ?

{

ZNAMY LEPSZE SPOSOBY
NA POKAZYWANIE 
EMOCJI.

Tworzenie wizerunku marki w internecie to nie tylko ładne grafiki, chwytliwe teksty i dobra funkcjonalność. To przede wszystkim budowanie emocjonalnej więzi między użytkownikiem a Twoją marką. Wiemy jak zbudować długotrwałe relacje i zatrzymać Twoich Klientów na dłużej. 

Specjalizujemy się w sprytnych rozwiązaniach i projektowaniu stron internetowych. Staramy się tworzyć piękne i funkcjonalne cyfrowe doświadczenia, które zachwycają intuicyjnymi rozwiązaniami i  zachęcają klientów do działania.

Wiemy, że strona internetowa to Twoja wizytówka, która pracuje dla Ciebie każdego dnia.

POKAŻ SIĘ WSZYSTKIM OD  DOBREJ STRONY .

Wiemy, jak pokazać
Twoją {dobrą} stronę

STRONY WWW

{

{

Ile kosztuje ¡ándale!

{

Będąc w ciągłej podróży, nie mamy stacjonarnego biura, nie płacimy czynszu, nie zatrudniamy pracowników i nie marnujemy setek godzin na dojazd do pracy. Dzięki temu mamy najlepsze ceny.

¡ándale! to nasza pasja, sposób na życie i droga zawodowego spełnienia. Nie wiemy, z czego wynikają ceny konkurencji. Może to sposób na rekompensatę robienia czegoś, czego się nie kocha. 

 

Nie lubimy marnować Twoich pieniędzy.

 

SPRAWDŹ TERAZ

Responsywny layout

 

Obecnie ponad 60% ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Responsywna strona, która  dobrze wyświetla się na każdym urządzeniu pomaga docierać do nowych użytkowników.

SEO friendly
 

Pozycjonowanie stron internetowych zapewnia wiele emocji. Bo po co mieć stronę kiedy nie widać jej
w wyszukiwarce. Wiemy jak zbudować Twoją stronę abyś mógł znaleźć się na szczycie … wyszukiwarki.

Niezawodny hosting

 

Nasz hosting jest wyjątkowy i różni się od tradycyjnego hostingu oferowanego przez innych dostawców. Nie musisz martwić się o zmiany, ataki wirusów czy utratę danych. Twoja strona jest z nami bezpieczna.

Pełna edycja CMS

 

Zmiany na stronie ? Nie musisz znać się na serwerach FTP, kodowaniu ani nic instalować. Wszystko to zrobi za Ciebie nasz Panel CMS - po prostu przeciągnij
i upuść elementy dokładnie tam, gdzie chcesz, żeby się znalazły. Koniec

z nudną konfiguracją serwera.

Nowoczesny design

 

Ładnym żyje się łatwiej. Również
w sieci. Możemy stworzyć dla Ciebie przyciągające wzrok grafiki oraz skuteczny systemy identyfikacji, który wzmacniają przekaz i zaangażuje użytkowników.  

Super ceny

 

Grafik? Programista? Hosting? Domena? Nie mamy stacjonarnego biura, nie płacimy czynszu i nie marnujemy setek godzin na dojazd do pracy. Dzięki temu mamy najlepsze ceny.  Nie lubimy marnować Twoich pieniędzy.