{ hello@andalestudio.com }   { andalestudio }    { Andale Studio }

Wszystkie prawa zastrzeżone © Andale Studio

Stronę stworzono wykorzystując super moce i mocną kawę

{ andalestudio@gmail.com }        { andalestudio }          { Andale Studio }

{ andalestudio@gmail.com }        { andalestudio }          { Andale Studio }

Lubimy pozytywne zamieszanie i  twórczą burzę mózgów. 

Wierzymy, że projektowanie to proces, który nie lubi pośpiechu. Mamy wiele pomysłów, ale zawsze realizujemy tylko te, które pozytywnie przejdą wszystkie testy.

Chcemy Cię dobrze poznać i lubimy być z Tobą w kontakcie.

Wiemy, że dobra strona internetowa to nie tylko ładne obrazki i zgrabnie napisane teksty.  To przed wszystkim Twoja strona, która zaprezentuje Ciebie w profesjonalny sposób i co najważniejsze, pokaże Twój unikalny styl i charakter. 

Wierzymy w Twoją pasję i w to, że jesteś wyjątkowy.

 

How me make ¡ándale! ?

{

Jak tworzymy
{dobre} strony.

PROCES

{

{

{

 ¡ándale! 

00

Nasz proces twórczy

Stosujemy metodologię, która promuje strategię, kreatywność i solidne zarządzanie projektami. Będziemy ściśle współpracować z Tobą w celu stworzenia ram dla obiektywnego podejmowania decyzji. Dzięki temu nasz zespół zyskuje swobodę twórczą, a Ty możesz być pewny, że nie stracimy z oczu wspólnych celów.

 

Podejście oparte na współpracy

01

}

Planowanie strategiczne


Na początku skoncentrujemy się na znalezieniu tego, co sprawia, że Twoja firma się wyróżnia się na rynku. Chcemy określić główne cele dla strony internetowej i dzięki temu pokazać odbiorcom, dlaczego jesteś wyjątkowy. Będziemy współpracować z Tobą, aby na tym etapie określić jasne cele dla projektu i zaprojektować najskuteczniejsze sposoby ich osiągnięcia.
 

            BADANIE RYNKU
            PROJEKTOWANIE STRATEGII
            OKREŚLENIE CELÓW

Projekt oparty na celach

{

02

Strategia przekazu treści

Znając cele i mając gotową strategię ich osiągnięcia, skupimy się na treściach. Razem z Tobą określimy zestaw kluczowych wiadomości, które strona musi zawierać, aby skutecznie oddziaływać na klientów. Zbadamy również różne sposoby aktywnego komunikowania się z odbiorcami. Stworzymy projekt, który zapewni,
że Twoja witryna będzie angażować użytkowników, zawierając równocześnie wszystkie niezbędne treści.STRATEGIA PRZEKAZU TREŚCI
COPYWRITING
AKTYWNA KOMUNIKACJA

Świadomie i treściwie

03

}

Projekt  User Experience


To etap kiedy zagłębimy się w tworzenie modelu strony wykorzystując wszystkie zebrane informacje. Zanim nadamy stronie przyciągający wzrok wygląd, musimy zadbać o jej intuicyjność, jednocześnie nie tracąc z oczu podstawowych zadań, które ma spełniać. Nasz prototyp będzie szkieletem przyszłej witryny maksymalnie skoncentrowanym na funkcjonalności i doświadczeniach użytkownika.
 

USER EXPERIENCE
KONCEPCJA
MODEL SZKIELETOWY

Projektowanie zorientowane
na użytkownika

{

04

Interfejs i projektowanie wizualne

 

Pora skupić się na wizualnej stronie projektu. Nasz zespół znajdzie charakterystyczne  i atrakcyjne  elementy, które zapewnią
Ci rozpoznawalność. To moment, kiedy nie tylko wybierzemy motyw przewodni, ale również kolorystykę strony, grafiki i zdjęcia. Będziemy kolejno dodawać nowe elementy, uważnie śledząc, czy strona nie traci swojej funkcjonalności. Ponieważ to bardzo ważny etap dla projektu, będziemy z Tobą w ciągłym kontakcie.
 

MOODBOARDS
PROJEKTOWANIE WIZUALNE
KONSULTACJE

 

Angażujący wygląd

05

}

Buduj i testuj


Przedostatni etap projektu to moment, kiedy przekształcamy dotychczasowe modele w pełni funkcjonującą witrynę. Sprawdzamy, testujemy, poprawiamy i dopracowujemy stronę we wszystkich przeglądarkach i urządzeniach, dbając
o najwyższy standard funkcjonalności
 strony wizualnej.

 

TESTY
KONTROLA PROJEKTU

POPRAWKI
FINALIZACJA PROJEKTU

Strona, która działa

{

06

Przekazanie i wsparcie poprojektowe

 

Nie bój się, jesteśmy do Twojej dyspozycji również po przekazaniu Ci strony. Aby mieć pewność, że wygodnie korzystasz z witryny i nie masz problemów z aktualizacją zawartości, zapewniamy szkolenia i pomocne podręczniki użytkownika. Gwarantujmy bieżące wsparcie, szybko reagując na wszelkie problemy, które mogą wystąpić. A co potem? Bez obaw – Twoja strona to również nasz projekt.
Nie zostawimy Cie na pastwę internetu :)

 


SZKOLENIE CMS
POMOC TECHNICZNA
WSPARCIE POPROJEKTOWE.

Płynne przekazanie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Chcesz być ¡ándale! ?

{

Jeżeli podoba Ci się jak pracujemy- nie wahaj się z nami skontaktować! Chętnie posłuchamy o Twoich pomysłach i poznamy Twoją markę.
 

Często zmieniamy strefy czasowe – dlatego nie obraź się,  jeżeli nie odpowiemy od razu.

Zrobimy to na pewno przy porannej kawie!